Skip to content

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan Haberler

Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü’nden Haberler


İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden Haberler


FAALİYETLERİMİZ


BİNALAR
SİTELER
TOPLU KONUTLAR
İŞ MERKEZLERİ
YÖNETİMİ

BİZİMLE ÇALIŞMAKLA ;

·         Apartmanınızın masraflarını  dairelere nasıl böleceğim diye düşünmeyeceksiniz. Arsa payıymış, eşitmiş,   adam başına imiş gibi sorunlar sizi rahatsız etmeyecektir.

·         Dairelere yaptıkları ödemeler için tek tek makbuz yazmayacak, bunu deftere nasıl işleyeceğim diye     düşünmeyeceksiniz.

·         Hazırlamakla yükümlü olduğunuz İşletme projesi ve detaylarından ve kabul görmesi için yapmanız gereken diğer yükümlülüklerden kurtulacaksınız.

·         Kapıcı, kaloriferci, gece bekçisi veya bahçıvanınızın SSK, İşe giriş bildirgesi ve aylık sigorta primleri bordrosu gibi bir dizi sıkıcı ve zaman kaybettirici iş ve formaliteleri hazırlamakla uğraşmayacaksınız.

·         Yukarda sayılan Apartman hizmet görevlilerinizin işe giriş ve çıkışlarında  Bölge Çalışma Müdürlüklerine verilecek resmi evrakları tanzim etmekle uğraşmayacaksınız.

·         Yıllık Olağan veya Olağanüstü toplantılarınızın usulüne uygun yapılması ve alınan kararların kanun karşısında yasal dayanaklara dayanması konusunda bir kuşkunuz olmayacak. Alacağınız kararlar Kat Mülkiyeti Kanunu’na uygun olacak ve kanunen takibi kolay olacak.

·         Apartmanın İhtiyacı olduğunda asansörcü, elektrikçi, tesisatçı gibi ustaları aramayacak, yapılan işin düzgün yapılıp yapılmadığını kontrol için ustaların başında beklemeyeceksiniz. Bunu sizin yerinize Şirketimizin Teknik elemanları yapacak.

·         Ortak kullanım alanları olan; Çatınızın aktarılması, merdiven boşluğunun boyatılması, dış cephenin boyatılması işleri yaptırılacağında fiyat teklifleri, bu teklifi veren firmaların güvenilirliği ve en uygun fiyata en kaliteli şekilde kime yaptırılacağı bizim tarafımızdan temin edilecek fiyat teklifleri size gelecek ve siz karar vereceksiniz.

·         Apartman masraf ve faturalarını deftere işlemek bize kalacak, siz rahatınıza bakacaksınız

·         Binamızı sigorta yaptırdık mı, yangın tüplerimiz dolu ve kullanıma hazır mı diye dert etmeyeceksiniz.

·         Kapıcınız veya Apartman hizmet personelinizin yıllık izin formlarını hazırlamayacak, yıllık izine ayrıldığında yerine kimi bulacağız diye dert etmeyecek, izin kullanmazsa ne yapacağım diye düşünmeyeceksiniz.

·         Defterlerinizin yıllık noter tasdikleri ile uğraşmayacaksınız.

·         Kapıcı kıdem tazminatı fonu ayrılması  gibi teknik konuları dert etmeyeceksiniz.

·         Apartman aidatını  ödemeyen komşunuzu İcraya vermek zorunda kalmayacaksınız.

BİZ DİYORUZ Kİ “TOPLU YAŞAMIN ZORLUKLARINI DEĞİL, HAYATINIZI YAŞAYIN”

.

Subscribe

Siteler Yönetimi